Mavi Melekler İç Sahada Antalya Büyükşehir Belediyespor Toroslar Baskebol’u Konuk Ediyor

Emlak Konut Kadın Basketbol Takımımız, ING Kadınlar Basketbol Süper Ligi’nde 3. Haftada iç sahada Antalya Büyükşehir Belediyespor Toroslar Baskebol’u konuk ediyor. 1 Ekim Pazar günü saat 14.30’da başlayacak maç Şehit Mustafa Özel Spor Kompleksi’nde oynanacak. Murat Alkaş yönetiminde ligde seri yakalamak isteyen takımımız hazırlıklarını tamamladı.

Emlak Konut Kadın Basketbol Takımımızda Son Durum

Emlak Konut Kadın Basketbol Takımımız ligde istediği seriyi yakalamak için Antalya Büyükşehir Belediyespor Toroslar Baskebol maçını hedefliyor. ING Kadınlar Basketbol Süper Ligi’nde 3. Hafta geride kaldı ve Mavi Melekler 1 galibiyet, 2 yenilgi ile 9. Sırada yer alıyor.

Geçtiğimiz hafta Fenerbahçe alagöz holding karşısında sahadan yenik ayrılan takımımızda Sydney Rose Wiese, Berfin Sertoğlu, Gizem Başaran gibi isimlerle maçı kazanmak istiyor.

Antalya Büyükşehir Belediyespor Toroslar Basketbolda Son Durum

Rakibimiz Antalya Büyükşehir Belediyespor Toroslar Basketbol lige flaş giriş yapan ekiplerin başında geliyor. Ligde ilk 3 maç sonunda yenilgi yüzü görmeyen Antalya temsilcisi 3. Sırada yer alıyor. 3 maçta 236 sayı atma başarısı gösteren rakibimiz yüksek skor potansiyeli olan bir ekip olarak dikkat çekiyor.

Son iki maçında önce 87 sayı, daha sonra ise 82 sayı atma başarısı gösterdiler. Hızlı top kullanan ve 3 sayılık atışlarda tereddüt etmeyen bir yapıya sahipler. Skorer oyuncuları Kelsey Renee Bone ön plana çıkan yıldızları olsa da Aisha Marie Sheppard da dikkat edilmesi gereken isim olarak söylenebilir.

Cevap bırakın