Emlak Konut Gelişim Takımımız Sezonun İlk Maçında Mağlup Oldu

Emlak Konut Gelişim Takımımız sezonu Zonguldak Spor Basket 67 maçı ile açtı. Mavi Melekler koç Anıl Aydın önderliğinde sahaya çıktı. Karşılaşma 23 Eylül Cumartesi günü saat 16.00’da başladı. Takımımız sahadan 68-46 yenik ayrıldı. Alınan bu skor ile takımımız Gelişim Ligi’ne mağlubiyet ile giriş yapmış oldu.

Maçın Hikayesi

Şehit Mustafa özel spor Kompleksi’nde oynanan maça rakibimiz Zonguldak Spor Basket 67 iyi bir başlangıç yaptı. İlk çeyreği 23-13 yarıyı ise 36-20 üstün tamamladı.

Emlak Konut Gelişim Takımımız son çeyrekte üstün bir performans sergilese de bu yeterli olmadı. Konuk ekipte Sasha Samolia Goodlett attığı 18 sayı ile galibiyetin mimarı oldu. 6/11 saha içi isabetin yanına 7’de ribaunt ekledi. Sevgi Güleç 13 sayı, Deniz Akgül 13 sayı ile galibiyete katkı verdi. 8/15 üç sayılık isabeti tutturan Zonguldak Spor Basket 67 yayın gerisinden de başarılı bir performans ortaya koydu.

Emlak Konut Gelişim Takımımızda ise tek bir isim çift haneli sayıları gördü. Ceren Akpınar 13 sayı ile takımımızın en skorer ismi olurken Ayça Yasemin Yuşan 9 sayı üretti. Mavi Melekler gelecek hafta Botaş ile karşılaşacak. Ankara deplasmanına gidecek takımımız 2 Ekim pazartesi günü saat 18.00’de Akara Spor Salonu’nda (Küçük) sahada olacak.

Cevap bırakın