Emlak Konut Gelişim Takımımız Botaş Gelişim’e Konuk Oluyor

Emlak Konut Gelişim Takımımız, Gelişim Ligi’nin ikinci haftasında Ankara’da Botaş Gelişim’e konuk oluyor. Maç Ankara Spor Salonu’nda oynanacak. 2 Ekim Pazartesi saat 18.00’de başlayacak maçı kazanmak isteyen Mavi Melekler sezonun ilk galibiyeti için sahada olacak.

Emlak Konut Gelişim Takımımızda Son Durum

Anıl Aydın’ın öğrencileri sezona istediği gibi bir iş giriş yapamadı ve sezonun ilk maçında iç sahada Zonguldak Spor Basket 67’ye 68-46 mağlup oldu. İlk maçta 3/14 gibi çok düşük bir dış şut yüzdesi yakalayan takımımız Botaş Gelişim karşısında kazanmak istiyor.

Ceren Akpınar, Feray Laiç ve Eda Balkan gibi isimler Ankara deplasmanında en önemli kozlarımız olacak. 16 takımın yer aldığı ligde Emlak Konut Gelişim Takımımız ilk hafta sonunda 14. Sırada yer alıyor.

Botaş Gelişim’de Son Durum

Rakibimiz Botaş Gelişim ligde ilk haftayı galibiyet ile kapattı. Tourism X Boğaziçi Basketbol’a konuk olan Ankara temsilcisi sahadan 67-49 gibi net bir skor ile ayrıldı.

Özellikle çembere yakın atışlarda başarılı bir ekip olan Botaş Gelişim De Elif Nur Ayhan, Taylor Jad Edwards dikkat çeken isimler. Rakibimiz ligde 4. Sırada yer alıyor.

Cevap bırakın