Emlak Konut Takımımız Playoff Turunda İç Sahada Botaş’ı Konuk Edecek

Emlak Konut Takımımız Playoff Turunda İç Sahada Botaş’ı Konuk Edecek

Emlak Konut takımımız Gençler Liginde Playoff turunda iç sahada Botaş’ı ağırlıyor. Playoff serisi ilk maçında Ankara deplasmanında kazanmayı başaran Mavi Melekler maçı kazanması durumunda finale yükselecek.

Takımımız 18 Nisan Salı günü saat 18.00’de Başakşehir Spor Kompleksi’nde Ankara temsilcisi Botaş’ı konuk edecek. Koç Burak Öztaş yönetiminde hazırlıklarını tamamlayan takımımız galip ederek Gençler Ligi’nde bu sezon finale yükselmeyi hedefliyor.

Takımlarda Son Durum

Emlak Konut takımımız yarı final yolunca büyük bir adım attı. İlk maçta deplasmanda kazanan takımımız ev sahibi avantajını da aldı. 53-44 ile kazanan Mavi Melekler bu sezon iç sahada hiç yenilgi görmedi. 8 maçta 8 galibiyet alan takımımızda Berfin Sertoğlu, Ece Erginay, Nehir Ulufer gibi önemli isimler yer alıyor.

Ligin önemli takımları arasında yer alan Botaş da bu sezon iç sahada çok sayıda önemli galibiyete imza attı ve kadrosunda oldukça önemli isimler yer alıyor. Ada Naz Çorum, Ceylin Bezda Altunpa ve Nehir Acar gibi isimler skor yönü güçlü isimler olarak dikkat çekiyor.

Takımımız maçı kazanması durumunda Basketbol Gençler Ligi’nde finale çıkacak. Seriyi 2-0 getirecek olan Mavi Melekler eğer kaybederse serinin bir sonraki maçı Ankara’da Ankara Spor Salonu’nda oynanacak.

Cevap bırakın