Emlak Konut Takımımız Kritik Maçta Botaş’a Konuk Oluyor

Emlak Konut Takımımız Kritik Maçta Botaş’a Konuk Oluyor

Emlak Konut Takımımız Playoff yarı final serisinde Ankara’da Botaş’a konuk oluyor. Seride durum 1-1 ve kazanan taraf Basketbol Gençler Ligi’nde finale yükselecek. Mavi melekler koçumuz Burak Öztaş yönetiminde tüm hazırlıklarını tamamladı.

Normal sezonda oldukça iyi bir performans sergileyen takımımız Basketbol Gençler Ligi’nde bu sezon finale yükselmek istiyor. Takımımız Ankara’da kazanması durumunda Fenerbahçe – TED Ankara Kolejliler serisinin galibi ile final oynayacak. Önemli karşılaşma 29 Nisan Cumartesi günü saat 18.00’de

Emlak Konut Takımımızda Son Durum

Mavi Melekler bu sezon hem iç sahada hem de deplasmanda oldukça iyi bir performans ortaya koydu. Playoff serilerinde henüz deplasmanda yenilgi yüzü görmedi. Normal sezonda ise yalnızca 2 kez deplasmanda yenilen takımımız Ankara deplasmanında sezonu taçlandırmak istiyor.

Takımımızda skorer oyunu ile dikkat çeken Berfin Sertoğlu bu maçta da en büyük kozumuz olacak. Bunun dışında Ece Erginay, Nehir Ulufer gibi isimler dikkat çekiyor.

Rakibimiz Botaş’ta Son Durum

Ligin önemli takımlarından olan Botaş takımımız gibi normal sezonda iyi sonuçlar alan ekipler arasında ve bu başarısını playofflarda da devam ettiriyor.

Ankara temsilcisinde çok sayıda skorer isim yer alıyor. Selin Fıçıcıoğlu, Ada Naz Çorum ve Melisa Şıkbilge diğer öne çıkan oyuncuları arasında yer alıyor. Serinin 3. Maçını kazanan takım Basketbol Gençler Ligi’nde yarı final serisini de kazanmış olacak.

Cevap bırakın