Emlak Konut Takımımız Gençler Ligi’nde Botaş’a Konuk Oluyor

Emlak Konut Takımımız Gençler Ligi’nde Botaş’a Konuk Oluyor

Emlak Konut Takımımız Gençler Ligi’nde çeyrek final eşleşmesinde Botaş’a rakip oldu. Normal sezonun sona ermesi ile birlikte çeyrek finalde ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi’ni 2-0 ile geçmeyi başaran Mavi Melekler yarı final serisinde ilk maçta Ankara’da Botaş’ın konuğu oluyor.

6 Nisan Perşembe günü Ankara Spor Salonu’nda saat 18.00’de başlayacak maçta kazanan taraf seride 1-0 öne geçecek. Takımımız koç Burak Öztaş yönetiminde tüm hazırlıklarını tamamladı.

Takımlar Hakkında Son Durum

Emlak Konut Takımımız Gençler Ligi’nde çıktığı son 7 maçı kazanma başarısı gösterdi. Playoff serisinde rakibimiz ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi’ni her iki maçta da mağlup eden takımımız 9 maçlık bir galibiyet serisi ile Botaş deplasmanına gidiyor.

Takımımızda skorer isim Berfin Sertoğlu en fazla dikkat çeken isim, onun dışında Ece Erginay, Feray Laiç gibi isimlerde yine hücumda etkili olmasını beklediğimiz diğer oyuncular.

Ligin etkili takımlarından olan Botaş çeyrek final serisinde Melikgazi Kayseri Basketbol ile karşılaşmış ve rakibini 2-0 ile geçmişti. İki maçta rakibine 54 sayı fark atmayı başaran Ankara temsilcisi Mavi Melekler’e rakip oldu.

Takım olarak etkili skorerlere sahip olan rakibimizde birkaç isim dikkat çekiyor. Melisa Şıkbilge, Selin Fıçıcıoğlu ve İdil Yeniçulha skorer yapıları ile dikkat edilmesi gereken isimler olarak ön plana çıkıyor.

Cevap bırakın