Emlak Konut Spor Kulübü Kadın Basketbol A Takımımız Botaş Deplasmanında Tur Arıyor

Emlak Konut Spor Kulübü Kadın Basketbol A Takımımız Botaş Deplasmanında Tur Arıyor

Emlak Konut Spor Kulübü Kadın Basketbol A Takımımız playoff Çeyrek final serisi 3. Maçında Ankara’da Botaş’a konuk oluyor. Mavi Melekler maçı kazanması durumunda seriyi 1-1’e getirecek Ve ING Kadınlar Basketbol Ligi Nilay Aydoğan Sezonu’nda yarı finale yükselmiş olacak.

Mavi Melekler ile Botaş arasındaki serinin 3. Maçı 5 Nisan Çarşamba günü saat 17.00’de Ankara Spor Salonu’nda oynanacak. Serinin ilk maçını Ankara’da Mavi Melekler 75-74, ikinci maçta ise rakibimiz Botaş 85-64 kazanmıştı.

Emlak Konut Spor Kulübü Kadın Basketbol A Takımımızda Son Durum

ING Kadınlar Basketbol Ligi Nilay Aydoğan Sezonu’nu 5. Sırada bitiren takımımız koç Murat Alkaş yönetiminde sezonun en önemli maçına çıkıyor. Takımımızda pota altında Lavender hem savunması hem de boyalı alan sayıları ile fark yaratan oyuncumuz olarak ön plana çıkıyor.

Yerli oyuncularımızdan tecrübeli isim Bahar Çağlar Ökten de yine Botaş karşılaşmasında çok şey beklediğimiz isimler arasında yer alıyor.

Botaş Son Durum

Ligi 4. Sırada bitiren ve playoff serisinde ev sahibi avantajını alan rakibimiz Botaş Victoria Ayo Macaulay, Erica Angelyn Mc Call, Kathleen Mae Doyle gibi etkili yabancı oyunculara sahip. Skorer yapısı ile dikkat çeken rakibimizde yerli oyuncu Sevgi Uzun da yine dikkat edilmesi gereken bir diğer isim olarak öne çıkıyor.

Cevap bırakın