Emlak Konut Takımımız Basketbol Gençler Ligi’nde ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi’ne Konuk Oluyor

Emlak Konut Takımımız Basketbol Gençler Ligi’nde ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi’ne Konuk Oluyor

Emlak Konut Takımımız çeyrek final serisinde playoff 2. Maçına çıkmaya hazırlanıyor. Mavi Melekler ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi’ne konuk olacak. Maç 26 Mart Pazar günü saat 12.00’de Mersin’de Servet Tazegül Spor Salonu’nda başlayacak.

Koçumuz Burak Öztaş yönetiminde tüm hazırlıklarını tamamlayan Emlak Konut Takımımız deplasmanda kazanması durumunda seriyi 2-0’a getirip yarı final biletini alacak.

Emlak Konut Takımımızda Son Durum

Emlak Konut Takımımız Playoff Çeyrek Final serisinde ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi deplasmanında kazanmak istiyor. Mavi Melekler maçı kazanması durumunda seriyi 2-0 ile bitirecek.

İlk maçta iç sahada 69-44 ile galip gelen takımımız Berfin Sertoğlu attığı 19 sayı ile takımımız adına en skorer isim olmayı başarmıştı. Ece Erginay, Nehir Ulufer gibi isimlerde yine Mersin deplasmanında en güvendiğimiz oyuncular olarak dikkat çekiyor.

İlk maçta 10 üç sayılık isabet bulan Emlak Konut Takımımız kazanarak Basketbol Gençler Ligi’nde zafer yolunda bir adım daha atmak istiyor.

ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi’nde Son Durum

Ligin kaliteli ekiplerinden olan ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi normal sezonda da başarılı olan ekiplerden birisi ve playoff çeyrek final turunda Mavi Melekler’in rakibi oldu.

Özellikle de Basketbol Gençler Ligi’nde bu sezon iç sahada son derece başarılı maçlara imza atan rakibimiz oldukça tehlikeli bir takım olarak da dikkat çekiyor. Eslem Güler, Mariya Melek Taşer ve Selin Tekin gibi önemli oyunculara sahipler.

Cevap bırakın