Emlak Konut Kadın Basketbol Takımımız Botaş’a Konuk Oluyor

Emlak Konut Kadın Basketbol Takımımız bu hafta önemli bir takıma konuk oluyor. ING Kadınlar basketbol süper ligi 9. Hafta maçında Botaş deplasmanında olan mavi melekler hafta ortası aldığı Eurocup Women galibiyeti ile de moral depoladı.  Botaş karşısında 4 Kasım Cumartesi günü saat 15.00’de sahaya çıkacak. Murat Alkaş’ın öğrencileri Ankara Spor Salonu’nda galibiyet için ter dökecek.

Takımlarda Son Durum

Emlak Konut Kadın Basketbol Takımımız ligde iyi bir form grafiği yakaladı. Son 5 maçında 4 galibiyet alan takımımız hem ligde hem de Eurocup Women arenasında iddiasını sürdürüyor. Çankaya üniversitesi karşısında 91-84 ile kazanan takımımız ligde 6. Sırada yer alıyor.

Ankara temsilcisi rakibimiz Botaş ile bu sezon ING Kadınlar Basketbol Süper Ligi’nde 8. Kez sahaya çıkacak. Oynadığı 7 maçta 3 galibiyet alan rakibimiz 11. Sırada yer alıyor. Geçtiğimiz hafta Hatay’ı iç sahada yenen rakibimiz oldukça önemli oyunculara sahip. Lindsay Allen, Lyndra Weaver ve Taya Reimer mutlaka dikkat edilmesi gereken oyuncular olarak ön plana çıkıyor.

Cevap bırakın