Emlak Konut Gelişim Takımımız Deplasmanda Kaybetti

Emlak Konut Gelişim Takımımız, Trippters.Com Turgutlu Belediyespor’a Manisa’da konuk oldu. Mavi melekler sahadan 67-60 yenik ayrıldı. 3 Kasım Cuma günü saat 17.45’de Manisa da Yıldırım Beyazıt Spor Salonu’nda oynanan karşılaşma sonucunda anıl aydın’ın öğrencileri Türkiye kadınlar basketbol Ligi’nde kendisine 6. Sırada yer buldu.

Maçın Hikayesi

Maça etkili başlayan takımımız ilk çeyrekte 18-11 üstün olan taraftı. 2. Çeyrekte hücumda iyi çıkararak devreyi 39-26 üstün tamamladık. Trippters.Com Turgutlu Belediyespor, 3. Çeyrekte daha etkili oldu ve maçın sonunda hata yapmayarak 9 farklı galibiyet elde etti.

Trippters.Com Turgutlu Belediyespor da Lauren-Jenee Nneka Ebo 17 sayı ile en skorer isim oldu. Yağmur Öztürk Ve Nur Sezen Yavuz 11’er sayı ile katkı veren isimler oldular. BERFİN SERTOĞLU 17 sayı, Ceren Akpınar 16 Sayı ve Mina Dordevic 10 sayı ile katkı veren isimler oldular. Emlak Konut Gelişim Takımımız gelecek hafta 01 Adana Basketbol deplasmanında olacak. Maç 15 Kasım Çarşamba günü 18.00’de başlayacak.

Cevap bırakın