#14 · Oyuncu
Eda Balkan

İstatistikler
Bu sezon
Maç
0
Dakika
00:00:00
Sayı ort.
0
Verimlilik
0
Kariyer toplamı · TKBL
Maç
117
Sayı
8,8
toplam 1025
Ribaund
3,8
toplam 448
Asist
1,4
toplam 168
Kariyer geçmişi
| Sezon | Takım | Maç | Sayı | Rib. | Ast. | 2S% | 3S% | SA% |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024-2025KBSL | EMLAK KONUT | 2 | 1 | 0,5 | 0 | %25,0 | — | — |
| 2023-2024KBSL | EMLAK KONUT | 8 | 1,5 | 1,1 | 0,4 | %25,0 | %16,7 | %62,5 |
| 2022-2023KBSL | EMLAK KONUT | 6 | 2,2 | 0,7 | 0 | %71,4 | %20,0 | — |
| 2025-2026TKBL | EMLAK KONUT GELİŞİM | 27 | 10,7 | 4,1 | 1,3 | %45,3 | %22,9 | %62,8 |
| 2024-2025TKBL | EMLAK KONUT GELİŞİM | 32 | 8,3 | 3,7 | 1,3 | %41,9 | %25,3 | %77,0 |
| 2024-2025Kadınlar Federasyon Kupası | EMLAK KONUT GELİŞİM | 1 | 5 | 5 | 1 | %28,6 | — | %50,0 |
| 2023-2024TKBL | EMLAK KONUT GELİŞİM | 24 | 7,5 | 4,0 | 2 | %43,9 | %23,0 | %50,0 |
| 2022-2023TKBL | EMLAK KONUT GELİŞİM | 28 | 9,4 | 4,1 | 1,5 | %45,3 | %31,0 | %49,1 |
| 2022-2023TKBL Federasyon Kupası | EMLAK KONUT GELİŞİM | 3 | 8,7 | 4,7 | 1 | %35,3 | %33,3 | %100,0 |
| 2022-2023İstanbul U16 Kızlar | EMLAK KONUT SPOR | 2 | 14 | 3,5 | 2,5 | %60,9 | %0,0 | %0,0 |
| 2022-2023BGLK | EMLAK KONUT | 2 | 9,5 | 8,5 | 0,5 | %41,7 | %14,3 | %66,7 |
| 2021-2022BGLK | EMLAK KONUT | 19 | 10,8 | 5,9 | 1,9 | %49,1 | %22,0 | %68,3 |
| 2021-2022KBBL | EMLAK KONUT GELİŞİM | 2 | 10,5 | 9,5 | 3 | %45,5 | %18,2 | %71,4 |
| 2020-2021BGLK | EMLAK KONUT | 9 | 14,1 | 4,7 | 1,3 | %45,0 | %28,1 | %71,8 |
| 2020-2021TKBL | EMLAK KONUT | 6 | 5,2 | 1,5 | 0,2 | %36,4 | %50,0 | %100,0 |
| 2020-2021TKBL Federasyon Kupası | EMLAK KONUT | 2 | 1,5 | 0,5 | 0 | %0,0 | %33,3 | — |
| 2019-2020İstanbul U16 Kızlar | EMLAK KONUT SPOR (A) | 10 | 15,6 | 4,9 | 2,4 | %56,9 | %19,0 | %38,1 |
| 2019-2020İstanbul U18 Kızlar | EMLAK KONUT SPOR | 7 | 11,7 | 3,7 | 1,6 | %53,4 | %15,4 | %72,7 |
| 2018-2019U18 KIZLAR TÜRKİYE ŞAMPİYONASI | EMLAK KONUT SPOR | 10 | 11,8 | 2,6 | 0,9 | %51,6 | %30,3 | %70,8 |



