Mavi Melekler Hatay Deplasmanına Konuk Oluyor

Emlak Konut Kadın Basketbol Takımımız ligde önemli bir maça çıkıyor. Hafta içi Eurocup Women maçını kazanan Mavi Melekler ligde Hatay deplasmanında Hatay Büyükşehir Belediyesi’ne konuk oluyor. Maç 22 Eylül Pazar günü saat 14.00’de başlayacak.

Emlak Konut Kadın Basketbol Takımımızda Son Durum

Emlak Konut Kadın Basketbol Takımımız, ING Kadınlar Basketbol Ligi’nde 7. Haftada sahaya çıkıyor. Takımımız ligde 3 galibiyet ile 8. Sırada yer alıyor. Son maçta Melikgazi Kayseri Basketbol maçında yenilen takımımız önceki 2 maçını kazanmayı bildi. Sydney Wiese, Alanna Smith gibi önemli isimlere sahip olan takımımız Hatay deplasmanında kazanarak üst sıralara tırmanmak istiyor. Murat Alkaş’ın öğrencileri ligde bu sezon 4. Galibiyetini arıyor.

Hatay Büyükşehir Belediyesi’nde Son Durum

Hatay Büyükşehir Belediyesi bu sezon ligde galibiyet ile tanışamadı. ING Kadınlar Basketbol Ligi’nde bu sezon 5 maça çıkan rakibimiz maçların tamamında yenildi. Savunmada sorunlar yaşayan rakibimiz son 2 haftada potasında toplam 218 sayı yedi.

Alexis Renee Tolefree, Gmrice Louise Davis ve Katrina Marie Pardee gibi isimler mutlaka dikkat edilmesi gereken oyuncular olarak dikkat çekiyor.

Cevap bırakın