Emlak Konut Spor Kulübü zorlu maçta Çankaya Üniversitesi ile karşılaşıyor

Emlak Konut Spor Kulübü zorlu maçta Çankaya Üniversitesi ile karşılaşıyor

Ligde çok iyi bir hava yakalayan Emlak Konut Spor Kulübü Kadın Basketbol A takımımız başarılı formunu Çankaya Üniversitesi karşısında da devam ettirmek istiyor. Mavi Melekler ligde başarılı bir grafik çiziyor. Murat Alkaş yönetiminde ligde 3. Sırada yer alan takımımız Cumartesi günü saat 17.00’de Çankaya Üniversitesi ile karşılaşacak.

Emlak Konut Spor Kulübü Kadın Basketbol A takımımız maça hazır

Mavi Melekler ligdeki yerini korumak ve gelecek sezonda Avrupa Kupalarına katılabilmek için üst sıralarda yer almayı umuyor. Lige yeni çıkmasına rağmen Emlak Konut Spor Kulübü Kadın Basketbol A takımımız son derece başarılı bir grafik çiziyor.

Takımımız geçtiğimiz hafta ligin önemli ekiplerinden olan Galatasaray Çağdaş Faktoring iç sahada 74-66 ile geçmeyi başardı. Çankaya Üniversitesi karşısında da kazanmak isteyen takımımız ligde galibiyet serisini maça çıkarmak istiyor. Özellikle de savunmada çok etkili bir performans sergileyen Emlak Konut Spor Kulübü Kadın Basketbol A takımımız zorlu maçta Ankara Spor Salonu’nda kazanmak istiyor.

Rakibimiz Çankaya Üniversitesi ligde geride kalan 10 haftada 3 galibiyet 7 mağlubiyet ile ligde 11. Sırada yer alıyor. Geçtiğimiz hafta Botaş’a yenilen ve 3 haftadır galibiyet alamayan Çankaya Üniversitesi ligde kötü gidişe dur demek istiyor.

Cevap bırakın