Emlak Konut Spor Kulübü 74 – 66 Galatasaray Çağdaş Faktoring

Emlak Konut Spor Kulübü Kadın Basketbol A Takımımız Galatasaray Çağdaş Faktoring Karşısında Kazandı

Emlak Konut Spor Kulübü Kadın Basketbol A Takımımız ligde son derece önemli bir maça çıktı. Kadınlar Basketbol Süper Ligi 10. Hafta maçında kendi sahasında Galatasaray Çağdaş Faktoring’i ağırlayan Mavi Melekler galip geldi ve ligde 3. Sıraya yerleşti.

Emlak Konut Spor Kulübü Kadın Basketbol A Takımımız Galatasaray Çağdaş Faktoring karşısında etkili bir oyun ile sahadan 74-66 galip ayrıldı. Kadınlar Basketbol Süper Ligi’nde 10 hafta sonunda 7. Galibiyetini alan Mavi Melekler 3. Sıraya yükseldi.

Maçın Hikayesi

Maçın ilk çeyreğinde her 2 takımda karşılıklı skorlar buldu ve ilk çeyrek Galatasaray Çağdaş Faktoring’in 18-16 üstünlüğü ile bitti. 2. Çeyrekte daha iyi bir oyun ortaya koyan takımımız ilk yarıyı 37-36 önde kapadı. 3. Çeyrekte ise takımımız tam anlamıyla maçı domine etti ve farkı açtı.

Galatasaray Çağdaş Faktoring son çeyrekte her ne kadar geri dönüşe imza atmak istese de Emlak Konut Spor Kulübü Kadın Basketbol A Takımımız buna izin vermedi ve sahadan 74-66 galip ayrılarak Kadınlar Basketbol Süper Ligi’nde 3. Sıraya yükseldi.

Maçın İstatistikleri

Megan Kayla Walker maçın en skorer ismi olarak dikkat çekti. Oyuncu attığı 20 sayı ile takımımıza galibiyeti getirdi. Emlak Konut Spor Kulübü Kadın Basketbol A Takımımız Murat Alkaş yönetiminde iyi bir performans sergiliyor.

Jantel Cherrill Lavender 13 sayı, Nirra Fields 12 sayı, Merve Arı 11 sayı, Bahar Çağlar Ökten 10 sayı ile takımımızda skora katkı veren isimler olarak dikkat çekti. Galatasaray Çağdaş Faktoring de Teaira Zyaire Mccovan 20 sayı, Azura Breeona Stevens 15 sayı, Pelin Derya Bilgiç 10 sayı skor katkısı yaptı.

Cevap bırakın