Emlak Konut Spor Kulübü Kadın Basketbol A Takımımız Melikgazi Kayseri Basketbol Deplasmanında

Emlak Konut Spor Kulübü Kadın Basketbol A Takımımız Melikgazi Kayseri Basketbol Deplasmanında

 ING Kadınlar Basketbol Ligi’nde 21. haftada deplasmana giden takımımız 9 Mart Perşembe günü Saat 15.30’da Melikgazi Kayseri Basketbol’un konuğu oluyor. Bu önemli karşılaşma Kadir Has Kongre Merkezi Spor Salonu’nda oynanacak. Mavi Meleklerde tek hedef galibiyet, koçumuz Murat Alkaş yönetiminde hazırlıklarını tamamlayan takımımız galip gelerek zirveden uzaklaşmak istemiyor.

Emlak Konut Spor Kulübü Kadın Basketbol A Takımımızda Son Durum

Mavi Melekler Lig’de oynadığı 20 maç sonunda 11 galibiyet 9 mağlubiyet ile ligde 5. basamakta yer alıyor. Oynamış olduğumuz son 5 karşılaşmanın dördünü kaybetsek de takımımıza olancımız tam, Mavi Melekler’de Kayseri deplasmanında galip gelerek yeni bir galibiyet serisi için ilk adımı atmak istiyor. Takımımızda Nirra Fields, Bahar Çağlar, Lavender, Kayla Walker Gibi isimler ön plana çıkıyor.

Jantel Cherrill Lavender özellikle de pota altında en büyük gücümüz olarak dikkat çekiyor. Amerikalı uzun hem pota altı savunmasında hem de ribauntlarda en etkili oyuncumuz olarak dikkat çekiyor.

Melikgazi Kayseri Basketbol’da Son Durum

Rakibimiz Melikgazi Kayseri Basketbol’da ligde son dönemde istediği sonuçları alamıyor. Kayseri temsilcisi ING Kadınlar Basketbol Ligi’nde geriye kalan 20 haftada yalnızca 5 galibiyet alabildi. Sahadan 15 kez yenik ayrılan Melikgazi Kayseri Basketbol oynamış olduğu son 3 karşılaşmayı kaybetti.

 Ligin 20. haftasında Botaş deplasmanında olan rakibimiz 98 – 47’lik skorla sahadan yenik ayrıldı. Calveion Sharqueail O Shay Landrum rakibimizde ön plana çıkan oyuncu olarak dikkat çekiyor. Kayseri Basketbol’un en büyük hücum gücü olan ünlü oyuncu dikkat etmemiz gereken isimlerin arasında yer alıyor.

Cevap bırakın