Emlak Konut Spor Kulübü Kadın Basketbol A Takımımız Antalya Toroslar Basketbol’un Konuğu Oluyor

Emlak Konut Spor Kulübü Kadın Basketbol A Takımımız Antalya Toroslar Basketbol’un Konuğu Oluyor

Mavi Melekler Spor müsabakalarının deprem nedeniyle ertelenmesi sonrasında ligde 19. Hafta maçında Antalya Toroslar Basketbol’un konuğu olacak. Takımımız Murat Alkaş yönetiminde maçın hazırlıklarını tamamladı. 3 Mart Cuma günü saat 13.00’de Antalya’da Akdeniz Üniversitesi Gazi Mustafa Kemal Spor Salonu’nda oynanacak maçta takımımızın tek hedefi kazanarak ligde üst sıralardan kopmamak olacak.

Emlak Konut Spor Kulübü Kadın Basketbol A Takımımızda Son Durum

Mavi Melekler ligde son dönemde istediği sonuçları alamıyor. Antalya Toroslar Basketbol maçına çıkış maçı olarak bakan takımımız deplasmanda kazanarak yeni bir galibiyet serisi peşinde olacak. Ligde ÇBK Mersin Belediyesi, Fenerbahçe Alagöz ve Botaş maçlarından yenilgi ile ayrılan Emlak Konut Spor Kulübü Kadın Basketbol A Takımımız ligde 6. Sırada yer alıyor.

Takımımızda Lavender, Nirra Fields, Kayla Walker gibi isimler yine ön plana çıkıyor. Yerli oyuncumuz ve kaptanımız Bahar Çağlar Ökten’de yine etkili olmasını beklediğimiz bir diğer isim olarak dikkat çekiyor.

Antalya Toroslar Basketbol’da Son Durum

Rakibimiz Antalya Toroslar Basketbol ligde 12. Sırada yer alıyor. Son 7 karşılaşmadan yalnızca 1 kez galip ayrılabilen Antalya temsilcisi 18. Hafta maçında Beşiktaş deplasmanında 76-66 kaybetti. Khaalıa Hillsman, Feyonda Rena Fitzgerald Ve Shaqwedia Montrelle Wallace gibi isimler rakibimizde öne çıkıyor.

Cevap bırakın