Emlak Konut – Rize Belediyesi Deplasmanında

Emlak Konut Kadın Basketbol A Takımımız Rize Belediyesi Deplasmanında

Emlak Konut Kadın Basketbol A takımımız ING Kadınlar Basketbol Ligi’nde son derece önemli bir maça çıkıyor. Ligde üst sıralarda kalmak isteyen Mavi Melekler Rize Belediyesi deplasmanında galibiyet arıyor. Takımımız koç Murat Alkaş yönetiminde tüm hazırlıklarını tamamladı.Emlak Konut Kadın Basketbol A takımımız ile Rize Belediyesi maçı 7 Ocak da saat 14.00’de Ocak Rize Yenişehir Spor Salonu’nda oynanacak.

Emlak Konut Takımımızda Son Gelişmeler

Takımımız son 2 haftada önce Beşiktaş’a daha sonrada Tufan Metalurji Hatay Büyükşehir Belediyespor’a kaybetti. Rize Belediyesi deplasmanında kazanarak üst sıralar için olan iddiasını devam ettirmek istiyor. Mavi Melekler ING Kadınlar Basketbol Ligi’nde 5. Sırada yer alıyor. 

Mavi Melekler son hafta maçında Hatay karşısında sahadan 77-67 mağlup ayrıldı. Takımımızda Emlak Konut kadın basketbol A takımımızda Jantel Cherrill Lavender, Bahar Çağlar Ökten, Nirra Fields ve Megan Kayla Walker gibi isimler ön plana çıksa da galibiyet gelmedi.

Rize Belediyesi Son Gelişmeler

Rakibimiz ise ligde oynadığı 13 maç sonunda 12 mağlubiyet 1 galibiyet ile ligin son basamağında yer alıyor. ING Kadınlar Basketbol liginde son 2 hafta maçında yenilen Rize Belediyesi önce Fenerbahçe’ye 98-50, daha sonrasında da Botaş’a 70-52 mağlup oldu.

Rakibimiz Rize Belediyesi’nde ise Kolby Brennan Morgan, Ruth Helena Sherrill ve Marie Elise Benson hücumda etkili olabilecek isimler.

Cevap bırakın