Mavi Melekler, Ormanspor Karşısında Kaybetti

Emlak Konut Kadın Basketbol Takımımız OGM Ormanspor karşısında kaybetti. 26 Kasım Pazar günü saat 13.00’te Şehit Mustafa Özel Spor Kompleksi’nde oynanan maçı konuk ekip 88-63 ile kazandı. ING Kadınlar Basketbol Süper Ligi 11. Haftasında Murat Alkaş’ın öğrencileri bu skorla ligde 6. Basamakta yer aldı.

Maçın Hikayesi

İlk çeyrekte hücumda her iki takımda istediği sayıları kolay buldu. 26-25 ile konuk ekip ilk 10 dakikayı üstün tamamladı. İkinci çeyrekte başa baş oyun devam etti ve Emlak Konut Kadın Basketbol Takımımız devreyi 45-43 önde tamamladı. İkinci yarıda istediği sayıları bulamayan ve savunmada sorunlar yaşayan takımımız parkeden yenik ayrıldı.

Mavi Melekler de Sydney Rose Wiese 13 sayı, Sehernaz Çidal 12 sayı ve Alanna Simone Smith 11 sayı ile katkı verdi.  OGM Ormanspor  da ise Gökşen Fitik 23 sayı ile maçın en skorer ismi oldu. Alesia Kaorie Sutton 17 sayı ve Damiris Dantas Do Amaral 16 sayı ile galibiyete katkı sundu. Emlak Konut Kadın Basketbol Takımımız gelecek hafta 3 Aralık Pazar günü saat 16:30’da Ankara’da Nesibe Aydın karşısında olacak.

Cevap bırakın