Mavi Melekler Ligin 2. Haftasında Beşiktaş’ı Konuk Ediyor

Mavi Melekler ING Kadınlar Basketbol Süper Ligi 2. Haftasında iç sahada Beşiktaş’ı konuk ediyor. İlk haftada Galatasaray Çağdaş Faktöring karşısında istediği sonucu alamayan Murat Alkaş’ın öğrencileri kazanarak ligde çıkışın ilk adımını atmak istiyor. Önemli karşılaşma 16 Eylül Cumartesi saat 17:00’de oynanacak.

Emlak Konut Kadın Basketbol Takımımızda Son Durum

Emlak Konut Kadın Basketbol Takımımız, ING Kadınlar Basketbol Süper Ligi’ne istediği gibi başlayamadı. Sezonun ilk maçında deplasmanda Galatasaray Çağdaş Faktöring’e yenilen Mavi Melekler iç sahada kazanmak istiyor.

Yeni transferlerimiz maça Chantel Anais Horvat, Sydney Rose Wiese Beşiktaş maçında da en büyük kozlarımız olarak dikkat çekiyor. Sezonun ilk maçında % 20 gibi bir dış şut yüzdesi tutturan takımımız Beşiktaş karşısında kazanarak ritim bulmak istiyor.

Beşiktaş’ta Son Durum

ING Kadınlar Basketbol Süper Ligi 1. Haftasında kazanan ekiplerden olan siyah beyazlılar Tarsus karşısında sahadan 88-78 galip ayrılmayı başardı. Başarılı dış yüzdesini boyalı alan ile birleştiren rakibimiz 88 sayı üretmeyi başardı.

Jovana Nogic kaydettiği 38 sayı ile kendi sayı rekorunu da geliştirdi. 3 sayılık atışlarda 20/9 gibi bir istatistik yapan rakibimiz hem içerden hem de dışarıdan çok etkili oyunculara sahip.

Cevap bırakın