Emlak Konut Spor Kulübü Kadın Basketbol A Takımımız Beşiktaş’a konuk oluyor

Emlak Konut Spor Kulübü Kadın Basketbol A Takımımız Beşiktaş’a konuk oluyor

Emlak Konut Spor Kulübü Kadın Basketbol A Takımımız ligin etkili takımlarından Beşiktaş’a rakip oluyor. ING Kadınlar Basketbol Ligi Nilay Aydoğan Sezonu’nda 28 Mart Salı günü İstanbul’da Beşiktaş’a rakip oluyor. Önemli karşılaşma saat 19.00’da Beşiktaş Emlakjet Spor Kompleksi’nde başlayacak. Mavi Melekler Koç Murat Alkaş yönetiminde tüm hazırlıklarını tamamladı. Geçtiğimiz hafta Çankaya Üniversitesi karşısında farklı kazanan takımımız Beşiktaş deplasmanından da galip gelmek istiyor.

Emlak Konut Spor Kulübü Kadın Basketbol A Takımımızda Son Durum

ING Kadınlar Basketbol liginde 6. sırada yer alan Emlak Konut takımımız oynamış olduğu 24 karşılaşmada 14 galibiyet 10 mağlubiyet ile birlikte Playoff potasında bulunuyor.

Mavi Melekler ligin en önemli uzunlarından olan Jantel Cherrill Lavender yine fark yaratacak isimlerden bir tanesi olarak ön plana çıkıyor. Nirra Fields özellikle kısa rotasyonunda en fazla dikkat çeken isim yerli oyuncularımızdan ise Bahar Çağlar Ökten ve Harika Gözde Eldaş dikkat çeken diğer isimler.

Beşiktaş’ta Son Durum

 Rakibimiz Beşiktaş ise ligin 7. sırasında yer alıyor. Siyah beyazlı ekip 11 galibiyet 12 mağlubiyet bir maç eksiği ile birlikte Mavi Meleklerin hemen arkasında 7. basamakta bulunuyor. Rakibimiz Beşiktaş üst üste almış olduğu 4 galibiyetin ardından son iki haftayı yenilgiyle kapattı. Önce Fenerbahçe Alagöz Holding’e sonra Mersin Yenişehir Belediyesi’ne yenilen rakibimiz iç sadece kazanarak çıkış arıyor.

Dana Kiana Evans, Monique Charise Billings gibi iki önemli yabancıya sahip olan Beşiktaş’ta Elif Bayram ve Kübra İmren Sevindik gibi yerli oyuncularda skor katkısı verebiliyor.

Cevap bırakın