Emlak Konut Spor Kulubü Evinde Galibiyet İstiyor!

EMLAK KONUT SPOR KULUBÜ, EVİNDE GALİBİYET İSTİYOR!

ING Kadınlar Basketbol Liginde, Emlak Konut Spor Kulübü, 8.haftaya evinde galibiyetle başlamak istiyor. Ligin 7.haftasını, deplasmanda Bursa Uludağ takımını 67:72 yenerek kapatan ekibimiz, son 2 maçtır, ligde yenilgi almadan devam ediyor. 30 kasım 2022 Çarşamba günü saat 16:00 Melikgazi Kayseri Basketbol takımıyla evinde oynanacak olan maçta mutlak galibiyet istiyor. Oynayacağımız maça tüm sevenlerimizi, Başakşehir Spor Kompleksine bekliyoruz.

İç Sahada Yenilgiye Tahammül yok!

Takımımız, en son evinde 12 kasım 2022 cuma günü saat 16:00’da İstanbul Başakşehir spor kompleksinde Antalya Toroslar Basketbol takımı ile karşılaşmıştı ve geçen karşılaşmayı 76-60’lık bir skorla yenerek bitirmişti. Seriye devam etmek isteyen Emlak Konut Spor Kulübü, Melikgazi Kayseri Basketbol takımıyla oynayacağı maçta, alacağı galibiyet ile ligde puanını yükseltmek istiyor!

Kayseri Basketbol Takımı Moralle geliyor!

Kayseri Basketbol takımı en son yaptığı maçtan galibiyet ile ayrılırken, bu maça beklentileri yüksek olarak geliyor. Kayseri Basketbol Takımı Ligte 9.sırada yer alırken, ekibimiz 6.sırada yer almaktadır.  Emlak konut Spor Kulubü bu maça sıkı bir çalışma ile hazırlanırken, bütün haftayı antremanlar ile geçirmiştir. Murat Alkaş eşliğinde, evinde zafere hazır olduklarını söyleyen takımımız, alacağı mutlak bir galibiyeti bekliyor.

Takım Kadromuz!

Bahar Çağlar Ökten, Berfin Sertoğlu, Eda Balkan, Emel Sığırcı, Gizem Yavuz, Harika Gözde Eldaş, Hülya Çoklar Asarcıklı, İrem Aleyna Akat, Jantel Cherrill Lavender, Megan Kayla Walker, Melek Selçok, Merve Arı, Nirra Fields, Nimet Çalışkan, Sıla Kaya, Zeynep Sinem Çelik. Tüm sporcularımıza başarılar dilemekteyiz. Kadroda güncel değişiklikler için takip etmeyi unutmayınız.

Cevap bırakın