Emlak Konut Kadın Basketbol Takımımız Melikgazi’yi Konuk Ediyor

Emlak Konut Kadın Basketbol Takımımız ligde önemli bir karşılaşmaya daha çıkıyor. Melikgazi Kayseri Basketbol karşısında sahaya çıkacak olan takımımız iç sahada kazanarak ING Kadınlar Basketbol Süper Ligi’nde serisini devam ettirmek istiyor. 16 Ekim pazartesi günü saat 18.00’de Şehit Mustafa Özel Spor Kompleksi’nde oynanacak.

Emlak Konut Kadın Basketbol Takımımızda Son Durum

ING Kadınlar Basketbol Süper Ligi’nde 5 hafta geride kalırken 3 galibiyet 2 mağlubiyet ile 6. Sırada bulunuyor. Murat Alkaş yönetiminde ligde üst üste 2. Maçını da kazanmayı başaran Mavi Melekler seriyi devam ettirmek istiyor.

 Eurocup Women da hafta ortası ilk maçına çıkan takımımızda Alanna Smith, Sydney Rose Wiese, Gizem Başaran, Sehernaz Çidal gibi isimlerle etkili olurken bu sezon iki sayılık atışlarda yakalanan istikrar ise yüzleri güldürüyor.

Melikgazi Kayseri Basketbolda Son Durum

Rakibimiz Melikgazi Kayseri Basketbol ligin renkli takımları arasında yer alıyor. Rakibimiz ligde 2 galibiyet 3 yenilgi ile takımımızın bir basamak altında bulunuyor. Eurocup Women da mücadele eden rakibimizde geçtiğimiz hafta Avrupa macerasına yenilgi ile başladı.

Aaryn Ellenberg, Claudia Cuic, Breanna Marquice Richardson gibi önemli yabancı oyunculara sahip olan Melikgazi kayseri basketbol hızlı hücumları ile dikkat edilmesi gereken bir ekip.

Cevap bırakın