Emlak Konut Kadın Basketbol Takımımız Ligde İlk Maçında Galatasaray’a Konuk Oluyor

Emlak Konut Kadın Basketbol Takımımız 2023-2024 ING Kadınlar Basketbol Süper Ligi ilk maçında ligin çok önemli takımlarından birisi olan Galatasaray’a konuk oluyor. Maç 13 Eylül Çarşamba saat 20:00’de Galatasaray’ın ev sahipliğinde başlayacak. Şehit Mustafa Özel Spor Kompleksi’nde oynanacak maçı kazanmak isteyen Mavi Melekler sezona iyi bir başlangıç yapmak istiyor.

Emlak Konut Kadın Basketbol Takımımızda Son Durum

Emlak Konut Kadın Basketbol Takımımız geçtiğimiz sezondaki başarılı performansını bu yılda yakalamak istiyor. Mavi Melekler bu sezon kadrosuna 2 önemli ismi kattı.

Chantel Anais Horvat, Sydney Rose Wiese dikkat çeken yabancı oyuncularımız olarak hem bu sezon hem de Galatasaray deplasmanında en büyük kozlarımız olacak. Yerli rotasyonunda da Feray Laiç, Ceren Akpınar, Berfin Sertoğlu gibi genç isimler dikkat çekiyor.

Galatasaray Çağdaş Faktöring’de Son Durum

Galatasaray Çağdaş Faktöring 2024 ING Kadınlar Basketbol Süper Ligi’nin her zaman iddialı ekipleri arsında yer alıyor. Sarı kırmızılı ekibin derin kadrosu dikkat çekiyor.

Güçlü yabancı rotasyonunda Hınd Ben Abdelkader, Mıkıah Kurdıjah Cheryl Harrıgan, Julıe Anıta C. Vanloo gibi isimler yer alıyor. Harika Gözde Eldaş, Meltem Yıldızhan gibi isimlerde yerli rotasyonunda dikkat edilmesi gereken isimler.

Cevap bırakın