Emlak Konut Kadın Basketbol Takımımız, La Roche Deplasmanında

Emlak Konut Kadın Basketbol Takımımız, Eurocup Women maçında La Roche deplasmanında sahaya çıkıyor. Mavi Melekler koç Murat Alkaş yönetiminde bu sezon 5. Kez sahaya çıkıyor. Eurocup Women L Grubu’nda yer alan takımımız Fransa’da Salle des Oudairies (La Roche-sur-Yon) stadında sahada olacak. 2279 kapasiteli salonda oynanacak maç 22 Kasım Çarşamba günü saat 22.00’de başlayacak.

Emlak Konut Kadın Basketbol Takımımızda Son Durum

mlak Konut Kadın Basketbol Takımımız bu sezon tarihinde ilk kez Avrupa’da mücadele ediyor. Eurocup Women grup aşamasında 5. Hafta maçında sahada olacak takımımız L Grubu’nda ilk 4 maç sonunda 2 galibiyet 2 mağlubiyet ile 2. Sırada yer alıyor.

 Fransa deplasmanında galibiyet alarak gruptan çıkmak için büyük bir adım atmak istiyoruz.  La Roche karşısında iç sahada oynadığımız maçı 86-48 ile kazanmıştık.

La Roche Takımında Son Durum

Fransa temsilcisi La Roche son 5 maçında aldığı 4 yenilgi ile iyi bir dönemden geçmiyor. Grubumuzda 4 maç sonunda 2 galibiyet ile averajla 3. Sırada yer alıyor. İç sahada daha tehlikeli bir takım görüntüsünde olan rakibimiz taraftar desteği ile oynayan bir takım.

Cevap bırakın