Emlak Konut Kadın Basketbol Takımımız, Galatasaray Çağdaş Faktoring’i Konuk Ediyor

Emlak Konut Kadın Basketbol Takımımız bu hafta ligde oldukça etkili bir takımı konuk ediyor. Mavi Melekler ING Kadınlar Basketbol Süper Ligi 16. Hafta maçında Şehit Mustafa Özel Spor Kompleksi’nde 23 Aralık Cumartesi günü saat 17.00’de başlayacak maçta Galatasaray Çağdaş Faktoring’i konuk edecek.

Takımlarda Son Durum

Murat Alkaş’ın öğrencileri ligde üst sıralara tırmanma adına Galatasaray Çağdaş Faktoring karşısında kazanmak istiyor. Ligde 8. Sıraya yer alan takımımız 7 galibiyet 7 mağlubiyet aldı. Bu sezon iç sahada 6 kez sahaya çıkan Mavi Melekler 3 kez sahadan galip ayrıldı. Takımımızda Alanna Smith Galatasaray Çağdaş Faktoring karşısında en fazla beklenti içinde olduğumuz oyuncuların başında geliyor.

Galatasaray Çağdaş Faktoring ise ING Kadınlar Basketbol Süper Ligi’nde 4. Sırada yer alıyor. Bu sezon 14 kez sahaya çıkan sarı kırmızı ekip 9 galibiyet ile ligde üst sıralara oynayan takımlar arasında yer alıyor. Galatasaray dış sahada oynadığı 7 maçta aldığı 6 galibiyet ile deplasmanda en fazla dikkat edilmesi gereken takımların başında geliyor.

Cevap bırakın