Emlak Konut Kadın Basketbol Takımımız Arka Gdynia’yı Ağırlıyor

Emlak Konut Kadın Basketbol Takımımız, Eurocup Women 3. hafta maçına çıkıyor. İlk 2 hafta sonunda bir galibiyet bir beraberlik ile averaj ile lider konumunda bulunan Mavi Melekler, Polonya temsilcisi Arka Gdynia’yı ağlıyor. Takımımız adına oldukça önemli olan bu karşılaşma 26 Ekim Perşembe günü saat 20.30’da Şehit Mustafa Özer Spor Kompleksi’nde oynanacak.

Geçtiğimiz hafta iç sahada da Fransa temsilcisi La Roche ile karşı karşıya gelen Mavi Melekler sahadan galip ayrılmayı başarmıştı. La Roche’yı 86 – 48 ile geçen takımımız Eurocup Women’da koç Murat Altaş yönetiminde tarihin ilk galibiyetini de almayı başarmıştı.

Emlak Konut Kadın Basketbol Takımımızda Son Durum

Emlak Konut Kadın Basketbol Takımımız, Eurocup Women L grubunda 3. maçında Arka Gdynia karşısında kazanarak gruptan çıkma adına önemli bir galibiyet almak istiyor. Mavi Melekler de Alanna Simone Smith, Gizem Başaran Turan, Sehernaz Çidal, Ilze Jakobsone, Sydney Rose Wiese gibi oyuncular yine en büyük kozumuz olacak.

Arka Gdynia Takımında Son Durum

Polonya temsilcisi Arka Gdynia özellikle Avrupa’da bilinen bir takım Avrupa kupalarında tecrübeye sahip olan rakibimiz grubun en fazla dikkat edilmesi gereken takımları arasında yer alıyor. Maçlarını 4010 kapasiteli Gdynia Arena’da oynuyor. Rennia Davis, Laura Miskiniene, Mikayla Cowling ve Marissa Kastanek gibi önemli isimlere sahipler.

Cevap bırakın