Emlak Konut Genç Takımımız ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi İle Karşılaşacak

Emlak Konut Genç Takımımız ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi İle Karşılaşacak

Basketbol Gençler Ligi’nde Playoff heyecanı başlıyor. Emlak Konut Genç Takımımız kendi sahasında ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi ile karşı karşıya gelecek. Maç 17 Mart Cuma günü saat 12.00’de Başakşehir Spor Kompleksi’nde oynanacak.

Emlak Konut Genç Takımımızda Son Durum

Emlak Konut Genç Takımımız ligde 14 maç sonunda 12 galibiyet ile Fenerbahçe’nin ardından 2. Sırada yer alarak Playoff bileti alan Mavi Melekler bu sezon Basketbol Gençler Ligi’nde iç sahada yenilgi yüzü görmedi.

Normal sezonun son maçında koçumuz Burak Öztaş yönetiminde Fenerbahçe’yi konuk eden Mavi Melekler sahadan 56-52 galip ayrıldı ve rakibine bu sezonki tek yenilgisini tattırdı. Takımımızda Ece Erginay, Dünya Hazeyen, Feray Laiç ve Yağmur Yılmaz gibi isimler yine hücumda ana silahımız olacak.

ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi’nde Son Durum

Rakibimiz ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi Basketbol Gençler Ligi’nde 14 maç sonunda 10 galibiyet ile ligi 3. Sırada tamamladı ve rakibimiz oldu.

Dış sahada etkili bir takım görüntüsü veren rakibimiz ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi özellikle de dış atışlarda yakaladığı yüksek yüzde ile dikkat çekiyor. Rakibimiz ligin en iyi üç sayı isabet yüzdesine sahip olan takımları arasında yer alıyor. Asya Ülker, Ayşenaz Harma ve Eslem güler gibi önemli hücumculara sahipler.

Cevap bırakın