Emlak Konut Gelişim Takımımız Balıkesir Deplasmanında

Emlak Konut Gelişim Takımımız bu hafta zorlu Balıkesir deplasmanına konuk oluyor. Mavi Melekler Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi 4. Hafta maçında Ferhatoğlu Edremit Belediye Gürespor ile karşı karşıya gelecek. Önemli karşılaşma 14 Ekim Cumartesi günü saat 15.00’te Edremit Spor Salonu’nda oynanacak.

Emlak Konut Gelişim Takımımızda Son Durum

Mavi Melekler ilk 3 hafta sonunda aldığı bir galibiyet ile Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi’nde 13. Sırada yer alıyor. Geçtiğimiz hafta iç sahada Çerkezköy Belediyesi karşısında 67-52’lik skorla ilk galibiyetini alan takımımız geçen yıl olduğu gibi ligde seri galibiyetler elde etmek istiyor.

Berfin Sertoğlu, Zeynep Sinem Çelik, Nehir Ulufer gibi skorer isimlere sahip olan takımımız üst üste 2. Kez kazanmak için sahada olacak.

Ferhatoğlu Edremit Belediye Gürespor’da Son Durum

Rakibimiz Ferhatoğlu Edremit Belediye Gürespor ligin önemli takımları arasında yer alıyor.   Balıkesir temsilcisi Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi’nde çıktığı 3 maçı da kazanmayı bildi ve ligin zirvesinde yer alıyor. Bu maçlarda 249 sayı atması başarısı gösteren rakibimiz potasında yalnızca 152 sayı gördü.

Avinar Kaya ve Zakyia Jaloise Weathersby gibi iki önemli skorere sahip olan rakibimiz ligin en tehlikeli takımları arasında yer alıyor.

Cevap bırakın