Emlak Konut Spor Kulübü, Bursa’ya Konuk oluyor.

Bursa Uludağ Basketbol – Emlak Konut ING KBSL 7.Hafta

ING Kadınlar Basketbol Süper Ligi’nin 7.haftasını, Bursa’da açacak olan, Emlak Konut Spor Kulübümüz, maçtan puansız dönmek istemiyor. Bursa Uludağ Basketbol ile yapacağı karşılaşmaya tam kadro gidecek olan Emlak Konut Spor, maçtan alacağı puan ile birlikte, Süper Ligde yükselmeyi hedefliyor. Bursa Uludağ Basketbol takımı, süper ligde en son yaptığı maçı Botaş’a yenilerek dış sahada kaybetmişti. Bursa Uludağ Basketbol takımı EuroCup women liginde, Çarşamba günü, Nesibe Aydın kadın basketbol takımına da kaybetti. 19 kasım Cumartesi günü saat 13:00 da olacak maçımız için tüm sevenlerimizi beklemekteyiz.

Zafer için önemli olan Bursa Deplasmanına, moralle gidiyoruz!

12 kasım 2022 cuma günü saat 1600’da İstanbul Başakşehir spor kompleksinde Antalya Toroslar Basketbol takımı ile karşılaştı ve kıran kırana geçen karşılaşmayı 76-60’lık skorla kazanarak haftaya Bursa Uludağ Basketbol takımı ile yapacağı maç için moral depoladı. Hedefleri Avrupa Kupasına katılmak olan Emlak Konut Spor Kulübümüz, bu maçın çok önemli olduğunu, kesinlikle sahadan zafer ile ayrılacağını duyurdu.

Bursa Uludağ Yorgun!

Emlak Konut Spor Kulübümüz, Bursa Uludağ Basketbol takımının yorgunluğundan yararlanarak, maçta kesinlikle zafere ulaşmayı planlıyor. Rakip takım Bursa aldığı iki yenilgi ve yaptığı maçlardan dolayı yorgun, Emlak konut ise bütün haftayı idmanlar ile geçirerek maça hazırlandıklarını duyurdu. Antrönörümüz Murat Alkaş önderliğinde tam bir dinamizm ve kazanma arzusuyla maça çıkacak takımımızda, eksik veya sakatlık bulunmamakta. 3 galibiyet ve 3 mağlubiyeti bulunan kulübümüz 7. haftadaki maç öncesi 9 puan ile 5.sırada bulunurken rakibimiz Bursa Uludağ Basketbol takımı ise 2 galibiyet ve 3 mağlubiyetle süper ligin 12. sırasında bulunuyor.

Takım Kadromuz!

Bahar Çağlar Ökten, Berfin Sertoğlu, Eda Balkan, Emel Sığırcı, Gizem Yavuz, Harika Gözde Eldaş, Hülya Çoklar Asarcıklı, İrem Aleyna Akat, Jantel Cherrill Lavender, Megan Kayla Walker, Melek Selçok, Merve Arı, Nirra Fields, Nimet Çalışkan, Sıla Kaya, Zeynep Sinem Çelik. Tüm sporcularımıza başarılar dilemekteyiz.

Yorum yazın