Emlak Konut Takımımız İç Sahada TED Ankara Kolejliler İle Karşılaşacak

Emlak Konut Takımımız İç Sahada TED Ankara Kolejliler İle Karşılaşacak

Emlak Konut Takımımız ligin 10. Haftasında çok kritik bir maça çıkıyor. Ligde sıralamayı doğrudan etkileyecek maçta Mavi Melekler iç sahada TED Ankara Kolejliler’i ağırlıyor. Önemli mücadele 25 Aralık Pazar günü saat 13.30’da başlayacak. Maç Başakşehir Spor Kompleksi’nde oynanacak.

Mavi Melekler ligde geride kalan 10 haftada başarılı bir grafik yakaladı. Emlak Konut Takımımız ligde 2. Sıraya yer alıyor.  Mavi Melekler geçtiğimiz hafta Ecogreen Merkezefendi Belediye karşısında rahat bir galibiyet almıştı. İlke Zorlukaya, Yağmur Yılmaz, Selen Yuşan maçta ön plana çıkan oyuncularımız oldular. Takımımız TED Ankara Kolejliler maçını kazanması durumunda 2. Sıradaki yerini koruyacak ve lider Fenerbahçe’yi takibini sürdürecek. TED Ankara Kolejliler ise ligde 6 galibiyet 3 mağlubiyet ile 3. Sırada yer alıyor.

Ligin önemli ve güçlü rakiplerinden olan rakibimiz TED Ankara Kolejliler de geçtiğimiz hafta kendi sahasında Karşıyaka Çarşı Koleji’ni farklı mağlup etti. Nisanur Daştan, Zeynep Naz Avcı, Elif Berfin Baran skorer yönüyle öne çıkan isimler oldular.

Yorum yazın