Emlak Konut Takımımız Gençler Ligi’nde Nesibe Aydın’ı Ağırlıyor

Emlak Konut Takımımız Gençler Ligi’nde Nesibe Aydın’ı Ağırlıyor

Emlak Konut Takımımız Gençler Ligi’nde son derece başarılı bir grafik çiziyor. Gençler Ligi’nin 12. Haftasında ligin oldukça önemli takımlarından olan Nesibe Aydın’ı ağırlayacak olan takımımız Burak Öztaş yönetiminde hazırlıklarını tamamladı.

15 Ocak Cumartesi saat 13.30’da başlayacak olan maç Başakşehir Spor Kompleksi’nde oynanacak. Mavi Melekler de tek hedef her zaman olduğu gibi yine galip gelmek ve lider Fenerbahçe ile olan puan farkını kapatmak.

Emlak Konut Genç Takımımızda Son Durum

Mavi Melekler ligde oynadığı 11 maçta 9 galibiyet 2 mağlubiyet ile 2. Sırada yer alıyor. Ligde iç sahada yalnızca lider Fenerbahçe’ye kaybeden takımımız son 4 maçını kazanarak 2. Sıradaki yerini de sağlamlaştırdı.

Takımımızda Dünya Hazeyen yine en büyük 3 sayı şu tehdidimiz olacak. Kendisi sahada kaldığı 11 maç sonunda % 34,48 üç sayı yüzdesi ile ligde bu alanda en başarılı oyuncular arasında yer alıyor. Ece Erginay ve Feray Laiç de takımımızın diğer önemli isimleri olarak dikkat çekiyor.

Nesibe Aydın’da Son Durum

Nesibe Aydın ligde oynadığı 11 maçta 5 galibiyet alarak 6. Sırada yer alıyor. Geçtiğimiz hafta TED Ankara Kolejliler’e iç sahada 66-49 ile mağlup olan rakibimiz kazanmak için sahada olacak.

Rakibimizde Şeyma Esra Yılık, Elif Çayır, Rojin Yolcu gibi oyuncular skorer yapıları ile dikkat çekiyor. İç sahada mutlak kazanmak isteyen Mavi Melekler skorer oyuncuları durdurarak bunu başarmak istiyor.

Yorum yazın