Emlak Konut Gelişim Takımımız Tourism X Boğaziçi Basketbol’un Konuğu Oluyor

Emlak Konut Gelişim Takımımız Tourism X Boğaziçi Basketbol’un Konuğu Oluyor

Emlak Konut Gelişim Takımımız Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi 28. Hafta maçında Tourism X Boğaziçi Basketbol’un konuğu oluyor. Bu önemli karşılaşma 30 Mart Perşembe günü saat 15.00’te Şehit Mustafa Özer Spor Kompleksi’nde başlayacak. Mavi Melekler koç Vedat Sağlık yönetiminde bütün hazırlıklarını tamamladı.

Emlak Konut Gelişim Takımımızda Son Durum

Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi’nde 28. hafta da Tourism X Boğaziçi Basketbol deplasmanına konuk olan Mavi Melekler ligde 12. sırada yer alıyor. Mavi melekler 8 galibiyet 17 mağlubiyet ile bu sezonu sürdürüyor. Özellikle de son 3 haftadır alınan galibiyetlerle birlikte çıkışın devam ettiren takımımız İstanbul deplasmanından da galibiyet ile ayrılarak üst üste kazanma serisini 4 maça çıkartmak istiyor.

Takımımızda Milena Marjanovic, Ece Erginay, Nehir Ulufer ve Berfin Sertoğlu gibi skorer isimler yer alıyor. Tourism X Boğaziçi Basketbol maçında da bu isimler en önemli hücum gücümüz olacak.

Tourism X Boğaziçi Basketbolda Son Durum

Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi’nde 9. sırada bulunan Tourism X Boğaziçi Basketbol 10 galibiyet 15 mağlubiyet ile ligi devam ettiriyor. 3 maçlık mağlubiyet serisini geçtiğimiz hafta İzmit Belediye Spor karşısında sonlandıran İstanbul temsilcisi sahadan 85-71 galip ayrılmıştı.

Rakibimizde Monique Marie Reid gibi önemli bir skor gücü var. Bunun yanı sıra yerli oyunculardan da Deniz Çolakoğlu, Günesh Denise Karaoğlan ön plana çıkan isimler olarak dikkat çekiyor.

Yorum yazın