Emlak Konut Gelişim Takımımız İç Sahada Botaş’ı Konuk Ediyor

Emlak Konut Gelişim Takımımız İç Sahada Botaş’ı Konuk Ediyor

Emlak Konut Gelişim Takımımız Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi’nin 18. Haftasında iç sahada Botaş ile karşılaşacak. Mavi Melekler Ferhatoğlu Edremit Belediyesi Gürespor karşısında alınan galibiyet sonrasında bu maçı da kazanarak üst sıralara tırmanmak istiyor. Takımımızın Botaş Gelişim maçı 20 Ocak Cuma günü saat 18.00’de Başakşehir Spor Kompleksi’nde oynanacak.

Takımımız Koç Vedat Sağlık yönetiminde hazırlıklarını tamamladı. İç sahada 3. Galibiyetini almak için ter dönecek takımımız galibiyete inanıyor.

Emlak Konut Gelişim Takımımız Son Durum

Mavi Melekler Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi’nde 15. Sırada yer alıyor. 4 galibiyet 12 mağlubiyet ile çıkış arayan takımımız ligde üst üste 2. Kez kazanarak gelecek haftalar için umudunu attırmak istiyor.  Geçtiğimiz hafta Ferhatoğlu Edremit Belediyesi Gürespor deplasmanında kritik bir galibiyete imza atan takımımız yükselişin ilk sinyalini vermişti. Mavi Melekler de 2001 doğumlu yıldız Sıla Kaya 20 sayı ile galibiyeti getiren isim olmuştu.

Botaş Gelişim Son Durum

Ligin önemli ekiplerinden olan Botaş Gelişim 16 maç sonunda 10 galibiyet 6 mağlubiyet ile 6. Sırada yer alıyor. Son 3 maçtır kaybeden Botaş Gelişim de çıkış arıyor. En son geçtiğimiz hafta kendi sahasında İzmit Belediyespor’a 67-62 kaybeden Botaş galip gelerek çıkış arıyor. Ronahi Zilan Kiran, Aysude Yıldıztekin gibi isimler Botaş Gelişim’in en büyük 2 kozu olarak dikkat çekiyor.

Yorum yazın