EMLAK KONUT SPOR KULÜBÜ SPORCU BESLENME VE GELİŞİM SEMİNERİ DÜZENLEDİ

Emlak Konut Spor Kulübü tarafından düzenlenen “Sporcu ve Aile Gelişim Semineri” büyük bir katılıma sahne oldu. Sporcularımızın velilerini ağırladığımız etkinliğimizde sporcu beslenmesi, spor psikolojisi ve yabancı dil eğitimi konuları ele alındı.

Geleceğin sporcularını sağlıkla, bilgiyle ve güvenle yetiştirmek üzere çalışan kulübümüz bu noktada aileler ile temasını sürdürüyor ve onlara desteklerini sunmaya devam ediyor.

Etkinliğimizde yapılan sunumlar ve eğitimler sayesinde ailelerimizin çocuklarına bilinçle yaklaşmaları ve onların psikolojisini anlayabilmesi için Klinik Psikolog Serdar Vatansever tarafından sporcu velisi olma konularında detaylara dikkat çekilmiş olup; aynı zamanda sağlık ekibimiz tarafından hazırlanan sunumla birlikte antrenman ve müsabaka günlerinde hangi beslenme yöntemlerinin uygulanabileceği anlatılmıştır. Son olarak da kulüp olarak üzerinde hassasiyetle durduğumuz yabancı dil eğitimlerimiz hakkında bilgi aktarımı yapılmıştır.

Katılan tüm velilerimize teşekkür ediyor ve sporcularımızın sağlıkla ve bilgiyle güzel yarınlara ulaşmasını temenni ediyoruz.

Emlak Konut Spor Kulübü

 

Yorum yazın