KORONAVİRÜS ÖNLEMLERİMİZDEN GÜÇLÜ DEĞİLDİR !

 

 

Dünya çapında yaşanan koranavirüs salgınından dolayı Sağlık Bakanlığı’nın talimatlarına uyarak biz de kulübümüz çalışanları ve sporcularımız için gereken tüm önlemleri almaya başladık.

Özellikle okulların kapanması ve altyapı liglerinin tatil edilmesinin hemen ardından zaman kaybetmeyerek altyapı sporcularımızın tamamına ve kulüp çalışanlarımıza evden çalışma talimatı verildi.
Bu süreç içinde sporcu ve çalışanlarımızın spordan uzak kalmamaları bizim için çok önemliydi ve bu sebeple dijital platformda çalışma sistemi hayata geçirildi.

Sağlık kurulumuz; her bir altyapı takımımızın yaş ve cinsiyet gruplarına göre hazırlanan evde antrenman ve beslenme programlarını listeledi.Programların sağlıklı bir biçimde hayata geçmesi adına hem teknik ekibimiz hem de sporcularımız arasında ücretsiz bir telekonferans sistemi kuruldu. Bütün bu süreç iki gün gibi kısa bir sürede hayata geçirilerek okulların tatil edildiği pazartesi gününden itibaren başlatıldı.
Haftalık olarak her takım için ayrı ayrı olarak yapılan bu programlar sosyal platformlar üzerinden veli ve sporcularla paylaşıldıktan sonra; günlük olarak takip edilmeye başlandı.
Sporcularımızın evden çıkamadıkları bu süreçte spordan uzaklaşmamaları için sadece egzersiz ve beslenme eğitimleri değil ayrıca spor İngilizcesi, online eğitimler, veli görüşmeleri, film ve kitap önerileri gibi paylaşımlarda da bulunmaktayız.

Ülke olarak hassas bir süreçten geçtiğimiz şu günlerde geleceğimizin temel taşı olan çocuklarımıza elimizden gelen tüm imkanlarla destek olmaya devam edeceğiz.

Bizler biliyoruz ki bu dönemden ülke olarak hep beraber güçlenerek ve daha sağlıklı bir biçimde çıkacağız.
Emlak Konut Spor Kulübü olarak ülke sporumuz için her zaman en iyisini yapmaya hazırız.
#emlakkonutsk #mavimelekler #maviaslanlar #koronavirüsü #önlemal #evdençıkma #basketball

Yorum yazın